4 Mevsim Deepo Alışveriş Merkezi

4 Mevsim Deepo Alışveriş Merkezi
Binlerce ürün, Yüzlerce marka fabrika satış fiyatlarıyla.
Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın projelerinden biri olan Deepo Outlet Center 2004 yılında açılmıştır. Akdeniz bölgesinin en büyük Outlet alışveriş merkezi olan Deepo Outlet, modern bir kervansaray görünümdeki etkileyici mimarisi ve Outlet mağaza karmasıyla çevre illere de hitap etmektedir.
Mimari projesini DNA mimarlığın yaptığı Deepo Outlet Alışveriş merkezi 38.745 metrekare toplam inşaat alanı ve 18.069 metrekare kiralanabilir alanı ile 90 seçkin ulusal ve uluslararası markaya ev sahipliği yapmaktadır. Yılın 365 günü indirimli alışveriş keyfini yaşayabileceğiniz Deepo Outlet Center’da15 Cafe - Restoran, 5 Sinema Salonu ve Lunapark bulunmaktadır.
Havalimanı karşısında yer alması, ulusal ve uluslararası markaları, cazip fiyatlarla müşterine sunması, açık ve kapalı otopark olanağına sahip olması ile birlikte sizin için özel sosyal yaşam merkezi olmayı da ilke edinen merkezimiz açıldığı günden bu yana 7den 77ye tüm ziyaretçilerimiz için buluşma ve cazibe noktası olmayı devam ettirmektedir.
Mağazaların tek kata dağılmış olması nedeniyle büyük bir kullanım kolaylığına sahip olan
Deepo Outlet, Akdeniz mimarisinin özelliklerini taşımaktadır.

Adres;
Altınova Sinan Mah. Serik Cad. No:309 Havalimanı Karşısı, KEPEZ/ANTALYA