Antalya da günübirlik en ucuz minibüs kiralama

Antalya da günübirlik en ucuz minibüs kiralama? Antalya da gezmenin en ucuz yolu size özel bir şoförlü bir minibüs ile kendi çizdiğiniz program doğrultusunda yakıtını siz koyup istediğiniz yere en hızlı en ucuz şekilde ulaşarak olur. Özel olarak temizlenmiş , dezenfekte edilmiş size tahsis edilmiş araçlarımızla , en ucuz ve bununla birlikte en konforlu , herkezden uzak sağlıklı bir şekilde gezmenizi sağlamış olursunuz. Size en ucuz ve uygun fiyat garantisini veririz.
Sizi adresinizden alalım istediğiniz yere götürelim.
Yolculuğunuzu sağlıklı ve konforlu bir şekilde yapmanızı sağlamaktan mutluluk duyarız. Amacımız sizin hijyen koşullarında gideceğiniz yere ulaştırmaktır.
Antalya, Akdeniz'in dünyaca ünlü tatil bölgesidir. Sadece Antalya Merkez değil, Antalya'nın tüm ilçeleri bu insanlara gururla eşlik ediyor. Muhteşem coğrafyası ve ılıman iklimi ile Antalya'da gezilecek yerler listenizi hazırlarken bu maddeleri mutlaka ekleyin.
Tarihi dokusu ile Kaleiçi, Antalya Merkez'de gezilecek yerler listesinin vazgeçilmezi. Helenistik dönemde Pergamon Krallığı tarafından kurulan Antalya, kral tarafından surlarla çevriliydi. Bugün Kaleiçi olarak adlandırılan bu nokta Muratpaşa ilçesine bağlıdır. Hadrian Kapısı, Suna İnan Kıraç Kaleiçi Müzesi, Antalya Oyuncak Müzesi, tarihi evler, Yivli Minare, hediyelik eşya dükkanları, rengarenk kafeler, şık restoranlar, yat limanı, eğlence mekanları, tarihi meyhane ve hamamlar daha birçok ilginç yapıya ev sahipliği yapıyor. Kaleiçi, geçmişte olduğu gibi bugün de Antalya'nın turistik merkezlerinden biridir. Muratpaşa semtinde gezmenizi tavsiye ettiğimiz bir diğer yer Antalya Atatürk Evi Müzesi.

Antalya'nın merkez ilçelerinden Lara, gezilecek yerleri ile ünlü. Mitolojide 'su perisi' anlamına gelen Lara, bu bölgede suyun yaşamda ne kadar önemli olduğunu adeta vurgulamaktadır. Lara plajları, denizin tadını çıkarmak için elbette mükemmel, özellikle de adını ince altın kumlarından alan Altınkum Plajı.

Lara'nın bir diğer doğa harikası Aşağı Düden'dir. Antalya ili boyunca ilerleyen Düden Çayı iki kola ayrılıyor. Dallardan biri olan Aşağı Düden, Düden Şelalesi'nden geçerek Lara'da 40 metreye ulaşan falezlerden tüm ihtişamıyla Akdeniz'e dökülüyor.

Antalya Merkez'in bir diğer ilçesi Konyaaltı'dır. Konyaaltı, tıpkı Lara gibi plajıyla ünlü bir ilçedir. Antalya'nın batısında yer alan Konyaaltı plajı, ilçenin kayalıklarından başlayarak Antalya Limanı'na kadar devam ediyor. İlçede gezilebilecek en ünlü yerler arasında Feslikan Yaylası ve Saklıkent Kayak Merkezi yer alıyor.

Antalya ve ilçeleri birçok antik kente ev sahipliği yapmaktadır. Bu şehirlerdeki kazılar yıllardır devam etmekte olup, kazılarda elde edilen eserler Antalya Arkeoloji Müzesi'nde sergilenmektedir. Müze, dünyanın en zengin müzelerinden biri olduğu için mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir.

Merkez dışında Antalya gezilecek yerler listenize eklemeyi unutmayın.

Binlerce yıllık geçmişi olan Antalya'da mutlaka görmeniz gereken antik kentler; Aspendos Tiyatrosu, Aspendos Antik Kenti şehrine yakınlığı ile ilk sırada yer alabilir. Sonra; Perge, Myra, Simena, Xanthos, Apollonia, Olympos, Arykanda, Sillyon, Seleukeia, Soura, Antiphellos ve Side antik kentleri. Görmenizi tavsiye ettiğimiz Antalya'nın en çok ziyaret edilen tarihi dokuları arasındadır.

Tatilinizin en keyifli yanı dünyaca ünlü Antalya Plajlarını keşfetmek olmalıdır. Konyaaltı Plajı ve Lara Plajı dışında; Reşat Adası Plajları, Ulaş Plajı, Kleopatra Plajı, Phaselis Plajı, Kaputaş Plajı, Patara Plajı, Damlataş Plajı, Alanya Plajları ile Kemer, Tekirova, Kumluca, Finike, Demre, Antalya mutlaka görülmesi gereken plajlar arasında. Ayrıca Beldibi Plajları, Göynük Plajları ve Kemer, Tekirova, Olimpos ve Kolindonya Burnu'ndan Xanthos'a kadar uzanan kıyılarda turizm için gerekli tüm unsurlar bulunmaktadır.

Antalya'nın doğal güzellikleri arasında yer alan Köprülü Kanyon, Sapadere Kanyonu, Gökbük Kanyonu, Kıbrıs Kanyonu, Göynük Kanyonu ve Güver Kayalığı'nı görmenizi tavsiye ederiz. Köprülü Kanyonu rafting yaparak keşfetseniz bile tadı damağınızda kalacağına eminiz.

Akdeniz'in karstik toprak yapısının etkisiyle oluşan mağaraları mutlaka görülmesi gerekenler listenize ekleyin. Dünyanın farklı yerlerinden binlerce kişinin ziyaret ettiği bu Antalya Mağaraları arasında; Dim Mağarası, Kocain Mağarası, Suluin Mağarası, Karain Mağarası, Beldibi Mağarası ve Sırtlan Mağarası'nı ziyaret etmelisiniz.

Antalya şelaleleri ile ünlü bir coğrafyaya sahiptir. Macera ruhuna sahip bir gezgin iseniz, Antalya'nın bu dünyaca ünlü şelalelerini mutlaka ziyaret etmelisiniz. Manavgat Şelalesi, Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Uçarsu Şelalesi, Alara Şelalesi, Uçansu Şelalesi muhteşem güzellikler sunuyor.

Antalya'nın bunaltıcı sıcağından uzaklaşıp doğada vakit geçirmek isterseniz Bezirgan Yaylası, Gömbe Yaylası ve Üçoluk Yaylası'nı ziyaret edebilirsiniz.
Ford Transit Minibüs Turizm Paketi 10 kişilik sıralı koltuklu yüksek tavan lüks özel koltuklu aracımız:
Ford Transit Minibüs araçlarımız arkada 2 kişilik sıralı 2 adet en arkada 4 adet tek sıra koltuk kapı yanında 1 kişilik tekli koltuk önde şoför yanında 1 li tek koltuk ile toplam 10 kişi oturma kapasitesine sahiptir. Ford Transit Minibüs aracımızın Koltuklarımız kumaş koltuk özel tasarım ile geniş ve rahat koltuk sünger yapısı ergonomik oturum sağlar. Ford Transit Minibüs aracımız en önemli özelliği uzun yolda özellikle mide bulantısı olmadan sıralı koltuk ve geniş tavan sebebiyle rahat rahat bir yolculuk sağlar. Ford Transit Minibüs araçlarımızda arka ve ön bağımsız çift klima mevcuttur. Ford Transit Minibüs aracımız soğutma konusunda en sıcak günlerde bile serin bir ortamda yolculuk yapmanızı sağlar. Ford Transit Minibüs aracımız orjinal renkli camlar klimanın etkisini artırır. Ford Transit Minibüs aracımız yüksek tavan ile geniş iç hacim imkanı sunar sizlere ferah bir ortam yaratır. Ford Transit Minibüs aracımız otomatik kapı , otomatik kapıya bağlı basamak ve merdiven araca çıkışı , rahat inip binmenizi sağlar.
Mercedes vito vip 8 kişilik :
Mercedes vito vip araçlarımız arkada 3 kişilik karşılıklı bakan 2 koltuk şoför yanında 2 li tek koltuk toplam 8 kişi oturma kapasitesine sahiptir. Mercedes vito vip Koltuklarımız orijinal deridir. Mercedes vito vip araçlarımızda arka bölmede 3 kişilik karşılıklı bakan 2 koltuk arasında çıkabilen bir orta sehpa mevcuttur. Mercedes vito vip araçlarımızın iç ışıklandırması normal beyaz ışık ve gece sizi uzun yolculuklarda yormayacak mavi ışık ile özel olarak dizayn edilmiştir. Mercedes vito vip araçlarımızda buzlabı mevcuttur. Mercedes vito vip araçlarımızda İsteğinize bağlı olarak araç içinde yiyecek içecek servisi yapılmaktadır. Mercedes vito vip araçlarımızda arka ve ön bağımsız çift klima mevcuttur. Mercedes vito vip araçlarımız soğutma konusunda en sıcak günlerde bile serin bir ortamda yolcu yapmanızı sağlar.

Mercedes vito ultra vip 8 kişilik :
Mercedes vito ultra vip araçlarımız arkada 3 kişilik karşılıklı bakan 2 koltuk şoför yanında 2 li tek koltuk toplam 8 kişi oturma kapasitesine sahiptir. Mercedes vito vip Koltuklarımız orijinal deridir. Mercedes vito ultra vip araçlarımızda arka bölmede 3 kişilik karşılıklı bakan 2 koltuk arasında çıkabilen bir orta sehpa mevcuttur. Mercedes vito ultra vip araçlarımızın iç ışıklandırması normal beyaz ışık ve gece sizi uzun yolculuklarda yormayacak mavi ışık ile özel olarak dizayn edilmiştir. Mercedes vito ultra vip araçlarımızda buzlabı mevcuttur. Mercedes vito ultra vip araçlarımızda İsteğinize bağlı olarak araç içinde yiyecek içecek servisi yapılmaktadır. Mercedes vito ultra vip araçlarımızda arka ve ön bağımsız çift klima mevcuttur. Mercedes vito ultra vip araçlarımız soğutma konusunda en sıcak günlerde bile serin bir ortamda yolcu yapmanızı sağlar.
Mercedes vito ultra vip araçlarımız ekstra özelliklerle donatılmıştır. Mercedes vito ultra vip araçlarımız arka kısmı ön kısmı ile istendiğinde bağımsız hala gelebilir. Mercedes vito ultra vip araçlarımız Bir bölme vasıtasıyla ayrılır. Sadece telefon bağlantısı ile bağlantı sağlanabilir. Mercedes vito ultra vip araçlarımız Ayrılan bölme büyük ekran televizyon ile desteklenmekte ve çok şık görüntü elde edilmektedir. Mercedes vito ultra vip araçlarımız Büyük ekran televizyonda ister müzik klibi izleyin , ister televizyon , isterseniz telefonunuzla veya tabletinizle bağlanın size özel bir yayın izleyin. Gerisi size kalmış evinizdeki kumanda sizin olsun size özel aracınızda konforun tadını çıkarın.

Mercedes spinter Vip 10 kişilik :
Mercedes spinter Vip araçlarımız arkada 2 kişilik sıralı 2 adet en arkada 4 adet tek sıra koltuk kapı yanında 1 kişilik tekli koltuk önde şoför yanında 1 li tek koltuk ile toplam 10 kişi oturma kapasitesine sahiptir. Mercedes spinter Vip araçlarımızın koltuklarımız orijinal deridir. Mercedes spinter Vip araçlarımızın iç ışıklandırması normal beyaz ışık ve gece sizi uzun yolculuklarda yormayacak mavi ışık ile özel olarak dizayn edilmiştir. Mercedes spinter Vip araçlarımızda buzlabı mevcuttur. Mercedes spinter Vip araçlarımızda İsteğinize bağlı olarak araç içinde yiyecek içecek servisi yapılmaktadır. Mercedes spinter Vip araçlarımızda arka ve ön bağımsız çift klima mevcuttur. Mercedes spinter Vip araçlarımız soğutma konusunda en sıcak günlerde bile serin bir ortamda yolcu yapmanızı sağlar. Mercedes spinter Vip aracımız en önemli özelliği uzun yolda özellikle mide bulantısı olmadan sıralı koltuk ve geniş tavan sebebiyle rahat rahat bir yolculuk sağlar. Mercedes spinter Vip araçlarımızda arka ve ön bağımsız çift klima mevcuttur. Mercedes spinter Vip aracımız soğutma konusunda en sıcak günlerde bile serin bir ortamda yolculuk yapmanızı sağlar. Mercedes spinter Vip aracımız renkli camlar klimanın etkisini artırır. Mercedes spinter Vip aracımız yüksek tavan ile geniş iç hacim imkanı sunar sizlere ferah bir ortam yaratır. Mercedes spinter Vip aracımız otomatik kapı , otomatik kapıya bağlı basamak ve merdiven araca çıkışı , rahat inip binmenizi sağlar.

Mercedes spinter Vip 13 kişilik :
Mercedes spinter Vip araçlarımız arkada 2 kişilik karşılık 2 adet koltuk onun arkasında 2 kişilik tek koltuk en arkada 4 adet tek sıra koltuk kapı yanında 1 kişilik tekli koltuk onun arkasında 1 kişilik tekli koltuk önde şoför yanında 1 li tek koltuk ile toplam 13 kişi oturma kapasitesine sahiptir. Mercedes spinter Vip araçlarımızın koltuklarımız orijinal deridir. Mercedes spinter Vip araçlarımızın iç ışıklandırması normal beyaz ışık ve gece sizi uzun yolculuklarda yormayacak mavi ışık ile özel olarak dizayn edilmiştir. Mercedes spinter Vip araçlarımızda buzlabı mevcuttur. Mercedes spinter Vip araçlarımızda İsteğinize bağlı olarak araç içinde yiyecek içecek servisi yapılmaktadır. Mercedes spinter Vip araçlarımızda arka ve ön bağımsız çift klima mevcuttur. Mercedes spinter Vip araçlarımız soğutma konusunda en sıcak günlerde bile serin bir ortamda yolcu yapmanızı sağlar. Mercedes spinter Vip aracımız en önemli özelliği uzun yolda özellikle mide bulantısı olmadan sıralı koltuk ve geniş tavan sebebiyle rahat rahat bir yolculuk sağlar. Mercedes spinter Vip araçlarımızda arka ve ön bağımsız çift klima mevcuttur. Mercedes spinter Vip aracımız soğutma konusunda en sıcak günlerde bile serin bir ortamda yolculuk yapmanızı sağlar. Mercedes spinter Vip aracımız renkli camlar klimanın etkisini artırır. Mercedes spinter Vip aracımız yüksek tavan ile geniş iç hacim imkanı sunar sizlere ferah bir ortam yaratır. Mercedes spinter Vip aracımız otomatik kapı , otomatik kapıya bağlı basamak ve merdiven araca çıkışı , rahat inip binmenizi sağlar.
Mercedes spinter Ulta Vip 13 kişilik :
Mercedes spinter ulta Vip araçlarımız arkada 2 kişilik karşılık 2 adet koltuk onun arkasında 2 kişilik tek koltuk en arkada 4 adet tek sıra koltuk kapı yanında 1 kişilik tekli koltuk onun arkasında 1 kişilik tekli koltuk önde şoför yanında 1 li tek koltuk ile toplam 13 kişi oturma kapasitesine sahiptir. Mercedes spinter ulta Vip araçlarımızın koltuklarımız orijinal deridir. Mercedes spinter ulta Vip araçlarımızın iç ışıklandırması normal beyaz ışık ve gece sizi uzun yolculuklarda yormayacak mavi ışık ile özel olarak dizayn edilmiştir. Mercedes spinter ulta Vip araçlarımızda buzlabı mevcuttur. Mercedes spinter ulta Vip araçlarımızda İsteğinize bağlı olarak araç içinde yiyecek içecek servisi yapılmaktadır. Mercedes spinter ulta Vip araçlarımızda arka ve ön bağımsız çift klima mevcuttur. Mercedes spinter ulta Vip araçlarımız soğutma konusunda en sıcak günlerde bile serin bir ortamda yolcu yapmanızı sağlar. Mercedes spinter Vip aracımız en önemli özelliği uzun yolda özellikle mide bulantısı olmadan sıralı koltuk ve geniş tavan sebebiyle rahat rahat bir yolculuk sağlar. Mercedes spinter ulta Vip araçlarımızda arka ve ön bağımsız çift klima mevcuttur. Mercedes spinter ulta Vip aracımız soğutma konusunda en sıcak günlerde bile serin bir ortamda yolculuk yapmanızı sağlar. Mercedes spinter Vip aracımız renkli camlar klimanın etkisini artırır. Mercedes spinter ulta Vip aracımız yüksek tavan ile geniş iç hacim imkanı sunar sizlere ferah bir ortam yaratır. Mercedes spinter ulta Vip aracımız otomatik kapı , otomatik kapıya bağlı basamak ve merdiven araca çıkışı , rahat inip binmenizi sağlar.
Mercedes spinter ulta Vip araçlarımız ekstra özelliklerle donatılmıştır. Mercedes spinter ulta Vip araçlarımız arka kısmı ön kısmı ile istendiğinde bağımsız hala gelebilir. Mercedes spinter ulta Vip araçlarımız Bir bölme vasıtasıyla ayrılır. Sadece telefon bağlantısı ile bağlantı sağlanabilir. Mercedes spinter ulta Vip araçlarımız Ayrılan bölme büyük ekran televizyon ile desteklenmekte ve çok şık görüntü elde edilmektedir. Mercedes spinter ulta Vip araçlarımız iki adet Büyük ekran televizyonda ister müzik klibi izleyin , ister televizyon , isterseniz telefonunuzla veya tabletinizle bağlanın size özel bir yayın izleyin. Gerisi size kalmış evinizdeki kumanda sizin olsun size özel aracınızda konforun tadını çıkarın.