Günübirlik minibüs kiralamada dikkat edilmesi gereken hususlar

Günübirlik minibüs kiralamada dikkat edilmesi gereken hususlar:
- Karşınızdaki firmanın limited firması olması
- Şoförlü minibüs kiralamada koltuk sigortası yapılmış olması
- Şoförlü minibüs kiralamada D2 belgesi olması
- Firmanın sizin kiralamanızda sizin bilgilerinizin emniyet sistemine girdiğinden emin olun
- Şoförlü minibüs kiralamada şoför bilgilerinin dahi sisteme girilmesi gerekmektedir
- Firmanın tek bir araç ile hitap etmemesi
- Firmanın araç filosuna sahip olması
- Firmanın rezervasyonlu çalışması
- Şoförsüz minibüs kiralamada aracın oto kiralamaya uygun sigortalanması
- Şoförlü minibüs kiralamada koltuk sigortası yapılmış olması
- Şoförlü minibüs kiralamada D2 belgesi olması
- Firmanın sizin kiralamanızda sizin bilgilerinizin emniyet sistemine girdiğinden emin olun
Şoförlü minibüs olarak kiralayabileceğiniz minibüsler:
Ford Transit Minibüs Turizm Paketi 10 kişilik sıralı koltuklu yüksek tavan lüks özel koltuklu aracımız:
Ford Transit Minibüs araçlarımız arkada 2 kişilik sıralı 2 adet en arkada 4 adet tek sıra koltuk kapı yanında 1 kişilik tekli koltuk önde şoför yanında 1 li tek koltuk ile toplam 10 kişi oturma kapasitesine sahiptir. Ford Transit Minibüs aracımızın Koltuklarımız kumaş koltuk özel tasarım ile geniş ve rahat koltuk sünger yapısı ergonomik oturum sağlar. Ford Transit Minibüs aracımız en önemli özelliği uzun yolda özellikle mide bulantısı olmadan sıralı koltuk ve geniş tavan sebebiyle rahat rahat bir yolculuk sağlar. Ford Transit Minibüs araçlarımızda arka ve ön bağımsız çift klima mevcuttur. Ford Transit Minibüs aracımız soğutma konusunda en sıcak günlerde bile serin bir ortamda yolculuk yapmanızı sağlar. Ford Transit Minibüs aracımız orjinal renkli camlar klimanın etkisini artırır. Ford Transit Minibüs aracımız yüksek tavan ile geniş iç hacim imkanı sunar sizlere ferah bir ortam yaratır. Ford Transit Minibüs aracımız otomatik kapı , otomatik kapıya bağlı basamak ve merdiven araca çıkışı , rahat inip binmenizi sağlar.
Mercedes sprinter Vip 10 kişilik :
Mercedes sprinter Vip araçlarımız arkada 2 kişilik sıralı 2 adet en arkada 4 adet tek sıra koltuk kapı yanında 1 kişilik tekli koltuk önde şoför yanında 1 li tek koltuk ile toplam 10 kişi oturma kapasitesine sahiptir. Mercedes sprinter Vip araçlarımızın koltuklarımız orijinal deridir. Mercedes sprinter Vip araçlarımızın iç ışıklandırması normal beyaz ışık ve gece sizi uzun yolculuklarda yormayacak mavi ışık ile özel olarak dizayn edilmiştir. Mercedes sprinter Vip araçlarımızda buzlabı mevcuttur. Mercedes sprinter Vip araçlarımızda İsteğinize bağlı olarak araç içinde yiyecek içecek servisi yapılmaktadır. Mercedes sprinter Vip araçlarımızda arka ve ön bağımsız çift klima mevcuttur. Mercedes sprinter Vip araçlarımız soğutma konusunda en sıcak günlerde bile serin bir ortamda yolcu yapmanızı sağlar. Mercedes sprinter Vip aracımız en önemli özelliği uzun yolda özellikle mide bulantısı olmadan sıralı koltuk ve geniş tavan sebebiyle rahat rahat bir yolculuk sağlar. Mercedes sprinter Vip araçlarımızda arka ve ön bağımsız çift klima mevcuttur. Mercedes sprinter Vip aracımız soğutma konusunda en sıcak günlerde bile serin bir ortamda yolculuk yapmanızı sağlar. Mercedes sprinter Vip aracımız renkli camlar klimanın etkisini artırır. Mercedes sprinter Vip aracımız yüksek tavan ile geniş iç hacim imkanı sunar sizlere ferah bir ortam yaratır. Mercedes sprinter Vip aracımız otomatik kapı , otomatik kapıya bağlı basamak ve merdiven araca çıkışı , rahat inip binmenizi sağlar.

Mercedes vito vip 8 kişilik :
Mercedes vito vip araçlarımız arkada 3 kişilik karşılıklı bakan 2 koltuk şoför yanında 2 li tek koltuk toplam 8 kişi oturma kapasitesine sahiptir. Mercedes vito vip Koltuklarımız orijinal deridir. Mercedes vito vip araçlarımızda arka bölmede 3 kişilik karşılıklı bakan 2 koltuk arasında çıkabilen bir orta sehpa mevcuttur. Mercedes vito vip araçlarımızın iç ışıklandırması normal beyaz ışık ve gece sizi uzun yolculuklarda yormayacak mavi ışık ile özel olarak dizayn edilmiştir. Mercedes vito vip araçlarımızda buzlabı mevcuttur. Mercedes vito vip araçlarımızda İsteğinize bağlı olarak araç içinde yiyecek içecek servisi yapılmaktadır. Mercedes vito vip araçlarımızda arka ve ön bağımsız çift klima mevcuttur. Mercedes vito vip araçlarımız soğutma konusunda en sıcak günlerde bile serin bir ortamda yolcu yapmanızı sağlar.

Mercedes vito ultra vip 8 kişilik :
Mercedes vito ultra vip araçlarımız arkada 3 kişilik karşılıklı bakan 2 koltuk şoför yanında 2 li tek koltuk toplam 8 kişi oturma kapasitesine sahiptir. Mercedes vito vip Koltuklarımız orijinal deridir. Mercedes vito ultra vip araçlarımızda arka bölmede 3 kişilik karşılıklı bakan 2 koltuk arasında çıkabilen bir orta sehpa mevcuttur. Mercedes vito ultra vip araçlarımızın iç ışıklandırması normal beyaz ışık ve gece sizi uzun yolculuklarda yormayacak mavi ışık ile özel olarak dizayn edilmiştir. Mercedes vito ultra vip araçlarımızda buzlabı mevcuttur. Mercedes vito ultra vip araçlarımızda İsteğinize bağlı olarak araç içinde yiyecek içecek servisi yapılmaktadır. Mercedes vito ultra vip araçlarımızda arka ve ön bağımsız çift klima mevcuttur. Mercedes vito ultra vip araçlarımız soğutma konusunda en sıcak günlerde bile serin bir ortamda yolcu yapmanızı sağlar.
Mercedes vito ultra vip araçlarımız ekstra özelliklerle donatılmıştır. Mercedes vito ultra vip araçlarımız arka kısmı ön kısmı ile istendiğinde bağımsız hala gelebilir. Mercedes vito ultra vip araçlarımız Bir bölme vasıtasıyla ayrılır. Sadece telefon bağlantısı ile bağlantı sağlanabilir. Mercedes vito ultra vip araçlarımız Ayrılan bölme büyük ekran televizyon ile desteklenmekte ve çok şık görüntü elde edilmektedir. Mercedes vito ultra vip araçlarımız Büyük ekran televizyonda ister müzik klibi izleyin , ister televizyon , isterseniz telefonunuzla veya tabletinizle bağlanın size özel bir yayın izleyin. Gerisi size kalmış evinizdeki kumanda sizin olsun size özel aracınızda konforun tadını çıkarın.

Mercedes sprinter Vip 13 kişilik :
Mercedes sprinter Vip araçlarımız arkada 2 kişilik karşılık 2 adet koltuk onun arkasında 2 kişilik tek koltuk en arkada 4 adet tek sıra koltuk kapı yanında 1 kişilik tekli koltuk onun arkasında 1 kişilik tekli koltuk önde şoför yanında 1 li tek koltuk ile toplam 13 kişi oturma kapasitesine sahiptir. Mercedes sprinter Vip araçlarımızın koltuklarımız orijinal deridir. Mercedes sprinter Vip araçlarımızın iç ışıklandırması normal beyaz ışık ve gece sizi uzun yolculuklarda yormayacak mavi ışık ile özel olarak dizayn edilmiştir. Mercedes sprinter Vip araçlarımızda buzlabı mevcuttur. Mercedes sprinter Vip araçlarımızda İsteğinize bağlı olarak araç içinde yiyecek içecek servisi yapılmaktadır. Mercedes sprinter Vip araçlarımızda arka ve ön bağımsız çift klima mevcuttur. Mercedes sprinter Vip araçlarımız soğutma konusunda en sıcak günlerde bile serin bir ortamda yolcu yapmanızı sağlar. Mercedes sprinter Vip aracımız en önemli özelliği uzun yolda özellikle mide bulantısı olmadan sıralı koltuk ve geniş tavan sebebiyle rahat rahat bir yolculuk sağlar. Mercedes sprinter Vip araçlarımızda arka ve ön bağımsız çift klima mevcuttur. Mercedes sprinter Vip aracımız soğutma konusunda en sıcak günlerde bile serin bir ortamda yolculuk yapmanızı sağlar. Mercedes sprinter Vip aracımız renkli camlar klimanın etkisini artırır. Mercedes sprinter Vip aracımız yüksek tavan ile geniş iç hacim imkanı sunar sizlere ferah bir ortam yaratır. Mercedes sprinter Vip aracımız otomatik kapı , otomatik kapıya bağlı basamak ve merdiven araca çıkışı , rahat inip binmenizi sağlar.
Mercedes sprinter Ulta Vip 13 kişilik :
Mercedes sprinter ulta Vip araçlarımız arkada 2 kişilik karşılık 2 adet koltuk onun arkasında 2 kişilik tek koltuk en arkada 4 adet tek sıra koltuk kapı yanında 1 kişilik tekli koltuk onun arkasında 1 kişilik tekli koltuk önde şoför yanında 1 li tek koltuk ile toplam 13 kişi oturma kapasitesine sahiptir. Mercedes sprinter ulta Vip araçlarımızın koltuklarımız orijinal deridir. Mercedes sprinter ulta Vip araçlarımızın iç ışıklandırması normal beyaz ışık ve gece sizi uzun yolculuklarda yormayacak mavi ışık ile özel olarak dizayn edilmiştir. Mercedes sprinter ulta Vip araçlarımızda buzlabı mevcuttur. Mercedes sprinter ulta Vip araçlarımızda İsteğinize bağlı olarak araç içinde yiyecek içecek servisi yapılmaktadır. Mercedes sprinter ulta Vip araçlarımızda arka ve ön bağımsız çift klima mevcuttur. Mercedes sprinter ulta Vip araçlarımız soğutma konusunda en sıcak günlerde bile serin bir ortamda yolcu yapmanızı sağlar. Mercedes sprinter Vip aracımız en önemli özelliği uzun yolda özellikle mide bulantısı olmadan sıralı koltuk ve geniş tavan sebebiyle rahat rahat bir yolculuk sağlar. Mercedes sprinter ulta Vip araçlarımızda arka ve ön bağımsız çift klima mevcuttur. Mercedes sprinter ulta Vip aracımız soğutma konusunda en sıcak günlerde bile serin bir ortamda yolculuk yapmanızı sağlar. Mercedes sprinter Vip aracımız renkli camlar klimanın etkisini artırır. Mercedes sprinter ulta Vip aracımız yüksek tavan ile geniş iç hacim imkanı sunar sizlere ferah bir ortam yaratır. Mercedes sprinter ulta Vip aracımız otomatik kapı , otomatik kapıya bağlı basamak ve merdiven araca çıkışı , rahat inip binmenizi sağlar.
Mercedes sprinter ulta Vip araçlarımız ekstra özelliklerle donatılmıştır. Mercedes sprinter ulta Vip araçlarımız arka kısmı ön kısmı ile istendiğinde bağımsız hala gelebilir. Mercedes sprinter ulta Vip araçlarımız Bir bölme vasıtasıyla ayrılır. Sadece telefon bağlantısı ile bağlantı sağlanabilir. Mercedes sprinter ulta Vip araçlarımız Ayrılan bölme büyük ekran televizyon ile desteklenmekte ve çok şık görüntü elde edilmektedir. Mercedes sprinter ulta Vip araçlarımız iki adet Büyük ekran televizyonda ister müzik klibi izleyin , ister televizyon , isterseniz telefonunuzla veya tabletinizle bağlanın size özel bir yayın izleyin. Gerisi size kalmış evinizdeki kumanda sizin olsun size özel aracınızda konforun tadını çıkarın.
Şoförsüz minibüs kiralama yapabileceğimiz araç markaları volswagen carevella , mercedes vito , renault trafic , ford custom olabilir.