lara transfer ve belek transfer firmaları için en güvenilir firma perge transfer oldu.

lara transfer ve belek transfer firmaları için en güvenilir firma perge transfer oldu.
Alman turistlerin 3-16 Ekim tarihleri arasındaki tercihlerine göre belirlenen Türkiye listesinde Royal Dragon ilk sıradaki, PrimaSol Hane Family ise ikinci sıradaki yerini korumayı başardı. Delphin Imperial, geçtiğimiz hafta üçüncü sırada yer alan Miracle Resort’u yerinden ederken; Side Crown Palace, Club Asteria Belek, Delphin Palace ve Side Prenses Resort & Spa liste dışı kaldı. Onların yerine ise Fame Residence Lara listeye beşinci, Limak Lara de Luxe & Resort sekizinci, Side Alegria Hotel & Spa dokuzuncu ve PrimaSol Hane Garden onuncu sıradan giriş yaptı.

İSPANYA VE YUNANİSTAN LİSTELERİNDE ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİKLER

Aynı dönemde İspanya listesinde de önemli değişiklikler yaşandı. Listenin birinci sırasına geçtiğimiz hafta ikinci sırada yer alan Las Aguilas Puerta De La Cruz yerleşirken, geçtiğimiz dönemin birincisi Blau Punta Reina Resort, üçüncü sıraya geriledi. Geçtiğimiz dönem beşinci sırada yer alan Lopesan Costa Meloneras Resort ise bu dönemde ikinci sıraya yükseldi.

Bu dönemde Alman turistlerin Yunanistan favorisi ise değişmedi. Mitsis Rinela Beach listenin ilk sırasında yer alırken, geçtiğimiz dönemde dördüncü sırada yer alan Lyttos Beach, bu dönemde ikinci sıraya yükseldi. Geçtiğimiz dönem ikinci sırada yer alan Pilot Beach Resort ise bu hafta ikinci sıraya geriledi.